Copyright © 2013 Hürbak Tekstil A.Ş. Designed by efetürk
-->Hakkımızda
     Ev Tekstili firmalarının içinde en tecrübeli ve önde gelen ismi olan Hürbak A.Ş. 1954 yılında Türk ticaretine yön veren Sultanhamam semtinde havlu imalatı ve toptan alım satımı ile ticaret hayatına başlamıştır.

Bir aile şirketi olan Hürbak A.Ş. gelişimini gün geçtikçe hızlandırarak 1980 yılından itibaren çeyiz sektöründe bir lider olarak uzakdoğu ülkelerinden seçkin ürünlerle ithalat yapmakta ve geniş ürün yelpazesinde, elişi çeyizlik ürünlerin yanısıra yatak örtülerinde sonsuz seçenek barındırmaktadır.

Tamamı elişi olan Vietnam ve Hindistan yapımı çeyizlik ürünleri Türk standartları gözönünde bulundurularak üretilmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Bununla birlikte Çin'den ithal ettiği üstün kalitedeki yatak örtüsü seçenekleri ile piyasadaki liderliğini sürdürmektedir.

Hürbak A.Ş. Kuruluşundan bu yana hedef ve ilkelerini müşteri memnuniyeti, kendini sürekli yenileme ve geniş ürün seçenekleri olarak şekillendirmiş ve hep bu yolda ödünsüz ilerlemiştir.

Hedefimiz, gün geçtikçe sizlerden gelen istek ve değerlendirmelerle kendimizi hep daha ileriye taşımak ve daima en iyiyi verebilmektir.

Kaliteli olmak ayrıcalıktır ve ayrıcalık HÜRBAK'tadır.
Hakkımızda
2015 Sanal Kataloğumuz
için lütfen tıklayınız.